Poniedziałek, 19 lutego 2018. Imieniny Bettiny, Konrada, Mirosława

Policjanci odeszli na emeryturę

2017-04-11 14:49:13 (ost. akt: 2017-04-11 14:49:55)

Podziel się:

Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu policjanci i pracownicy cywilni pożegnali odchodzących na emeryturę dyżurnych: asp.szt. Janusza Ojrzyńskiego służącego w Policji 36 lat oraz asp. szt Jerzego Soliwodzkiego odchodzącego na emeryturę po 25 latach służby.

W świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu odbyło się uroczyste pożegnanie dwóch funkcjonariuszy, który przeszli na zasłużoną emeryturę. Ze służbą w Policji pożegnali się: asp. szt. Janusz Ojrzyński, oraz asp. szt. Jerzy Soliwodzki. Obaj policjanci zajmowali stanowisko oficera dyżurnego przasnyskiej komendy.

Odchodzącym na emeryturę za wieloletnią służbę i zaangażowanie podziękował Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak, który w swoim przemówieniu powiedział, że policjanci dali się poznać jako wzorowi funkcjonariusze i dobrzy koledzy, pełnili służbę z dużym zaangażowaniem oraz służyli pomocą kolegom. Komendant życzył przyszłym emerytom pomyślności i powodzenia w życiu osobistym, oraz aby czas emerytury pozwolił im na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia. Z przyszłymi emerytami pożegnali się koleżanki i koledzy oraz pracownicy cywilni.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB