środa, 23 sierpnia 2017. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Orliki z podciętymi skrzydłami

2017-05-02 13:36:49 (ost. akt: 2017-05-02 13:36:54)

Adepci piłki nożnej z MKS Przasnysz, których renerem jest Wojciech Kordek przegrali 4-6 z rówieśnikami z PAF Płońsk.

Młodzi zawodnicy z Przasnysza dobrze weszli w mecz i prowadzili do 45 minuty 3-2. Niestety w ostatnich 15 minutach stracili koncentrację w obronie i popełnili zbyt wiele błędów, które wykorzystali rywale, zdobywając cztery gole w krótkich odstępach czasu. Biało – niebiescy zdobyli jeszcze gola, ale do remisu zabrakło czasu. Do wygranej zabrakło naszym piłkarzom troszkę szczęści, dlatego trzeba ich pochwalić za ogromną wolę walki i determinację.  Zawodnikiem meczu trener wybrał Damiana Graneckiego.
MKS: Granecki, Krawczyk, Midor, Heromiński, Gadomski, Puźniewski, Domański, Niestępski, Sachmaciński, Piotrowski, Mikulski, Żegliński
Bramki: Igor Krawczyk, Kacper Midor, Igor Heromiński, Leon Sachmacińsk