Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Blisko 400 lśniących w słońcu motocykli

2017-05-10 12:07:26 (ost. akt: 2017-05-10 12:08:08)

Podziel się:

Już po raz szósty Przasnysz gościł motocyklistów na wiosennym otwarciu sezonu motocyklowego. Organizatorem imprezy był Auto Moto Klub "Rzemieślnik"

Motocykliści zebrali się na przasnyskim rynku, następnie ulicami miasta przejechali na mszę świętą do Kościoła pod wezwaniem Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu. Ryk silników motocykli, lśniące w słońcu maszyny cieszyły oko odwiedzających miejski rynek. Mieszkańcy chętnie pozowali do zdjęć przy tych pięknych jednośladach.

Po mszy i poświęceniu maszyn, zlotowicze przejechali paradą przez miasto i wyjechali na trasę prowadzącą do Zajazdu w Romanach Seborach, gdzie odbyła się dalsza część imprezy. Przejazd motocyklistów zabezpieczała policja oraz ratownicy medyczni.

Na miejscu dla miłośników motocykli do późnego wieczora koncertował zespół. Nie zabrakło również sportowych konkurencji, ogniska i wspaniałej atmosfery. Tegoroczny zlot odbył się w pięknym słońcu, co zachęcało uczestników do zabawy. Organizatorzy szacują , że w imprezie wzięło udział około 400 motocykli.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB