Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Spotkanie w leśniczówce przejmy

2017-06-07 16:46:37 (ost. akt: 2017-06-07 16:52:57)

Podziel się:

W leśniczówce w Przejmach policjanci wspólnie z przedstawicielami firm : Wytwórni Premiksów LNB w Kiszkowie, Pol strautmann w Lwówku, Agro-Zielińscy w Krasnosielcu, Poland Food w Gnieznie oraz Nadleśnictwem Przasnysz z okazji Dnia Dziecka zorganizowali spotkanie z uczniami klasy 4 c ze Szkoły Podstawowej w Jednorożcu.

Z okazji Dnia Dziecka w leśniczówce w Przejmach policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w okresie wakacji. Przypominali o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku . Leśnicy omówili zasady właściwego zachowania w lesie oraz opowiedzieli o swojej pracy. Każde dziecko od organizatorów i sponsorów otrzymało kamizelkę i opaskę odblaskową, książeczkę „Super Świetlik Bezpieczna droga do szkoły” oraz wiele przydatnych gadżetów . Organizatorzy zadbali o poczęstunek dla dzieci oraz ognisko przy którym wszyscy uczestnicy spotkania piekli kiełbaski.

Dzieci w podziękowaniu za zorganizowanie Dnia Dziecka własnoręcznie ozdobiły koszulki, które przekazały organizatorom i sponsorom.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB