Wtorek, 21 sierpnia 2018. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Rowerowy dzień dziecka

2017-06-08 10:08:50 (ost. akt: 2017-06-08 10:09:54)

Podziel się:

Auto Moto Klub Rzemieślnik w Przasnyszu kolejny raz zorganizował Rowerowy Dzień Dziecka na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego i Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Patronami w tym roku były: Miasto Przasnysz (współfinansujące projekt), Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu, Państwowa Straż Pożarna w Przasnyszu. Wśród atrakcji nie brakowało przejazdów rowerami po miasteczku ruchu drogowego, za które uczestnicy otrzymywali upominki, pamiątkowe dyplomy i kupony na słodką przekąskę.

Ratownicy drogowi z Auto Moto Klubu prezentowali techniki pierwszej pomocy przedmedycznej. LIVE EVENTS udostępnili dmuchane zjeżdżalnie oraz przygotowali wiele zabaw i konkursów. Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się pracy funkcjonariuszy przasnyskiej policji, oznakować rowery oraz obejrzeć radiowóz i pojazdy straży pożarnej. Obejrzeliśmy również pokazy taneczne dziewcząt trenujących w klubie działającym przy Jednostce Wojskowej w Przasnyszu pod okiem Małgorzaty Bandurskiej. Dzięki członkom Auto Moto Klubu "Rzemieślnik" wiele osób skorzystało z przejażdżki quadem i motocyklem, co cieszyło zwłaszcza tych najmłodszych.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB