Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Mateusz Piórkowski "Srebrnym Sołtysem" powiatu przasnyskiego

2017-07-18 11:36:58 (ost. akt: 2017-07-19 10:37:57)

Podziel się:

Na wspólnym ognisku mieszkańców Duczymina, 16 lipca, uroczyście została wręczona statuetka Srebrnego Sołtysa dla Mateusza Piórkowskiego, sołtysa Duczymina. Ten tytuł otrzymał za zajęcie drugiego miejsca w plebiscycie Kuriera Przasnyskiego "Supersołtys powiatu przasnyskiego 2017"

Mateusz Piórkowski zajął drugie miejsce w plebiscycie "Supersołtys 2017". Mimo młodego wieku, jest bardzo zapracowany. Mateusz Piórkowski, sołtys z Duczymina, podobnie jak większość młodych ludzi, próbował ułożyć sobie życie, wyjeżdżając do Warszawy. Przyznał jednak, że "czegoś" mu brakowało w stolicy. Wrócił więc do swojej rodzinnej miejscowości. I nie żałuje.
- Gdy dowiedziałem się, że zostałem zgłoszony do plebiscytu na "Supersołtysa" nie sądziłem, że zajmę jakieś miejsce. Jestem sołtysem dopiero od kilkunastu miesięcy, a pomimo to mieszkańcom spodobał się sposób wykonywania moich obowiązków. Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które oddały na mnie głosy. To właśnie dzięki Wam zająłem drugie miejsce w całym powiecie. Tytuł srebrnego sołtysa, który otrzymałem jest dla mnie bardzo ważnym podziękowaniem i znakiem, że zmierzam w dobrym kierunku. W przyszłości będę robił wszystko, aby nie zawieźć swoich mieszkańców – mówi Mateusz Piórkowski.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB