Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Awanse i medale dla przasnyskich policjantów

2017-07-27 09:03:03 (ost. akt: 2017-07-27 09:05:55)

Podziel się:

W tym roku z udziałem przedstawicieli rządu, sejmiku województwa mazowieckiego, powiatu , miasta i gminy. Nie zabrakło przedstawiciele służb mundurowych wojska, straży, nadleśnictwa czy WKU. W tym dniu z rąk pierwszego zastępcy KWP w Radomiu awanse na wyższe stopnie otrzymało blisko 40 policjantów.

- Składam słowa uznania i podziękowania za służbę. Wasz profesjonalizm jest gwarantem zaufania społeczeństwa do naszej formacji. Był to rok ciężkiej pracy. Należy go ocenić pozytywnie, ograniczyliśmy ilość przestępstw. Dobre statystyki związane z zaufaniem są efektem waszej ciężkiej pracy. Na zaufanie społeczne pracuje każdy z nas. Ocena zwierzchników pozostaje na wysokim poziomie, co nas cieszy - mówił Tomasz Łysiak, komendant KPP w Przasnyszu.

Pierwszy raz w historii przasnyskiej jednostki powołano poczet flagowy i przy dźwiękach hymnu wciągnięto na maszt flagę państwową. Uroczystości poprzedziła msza święta w Farze. Komendant podkreślał i dziękował za współpracę samorządowcom i prokuratorom. Tylko w tym roku do przasnyskiej komendy trafią trzy nowe samochody współfinasowane przez samorządy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB