Niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Aplikacja mobilna dla Pn. Mazowsza

2017-07-27 15:04:41 (ost. akt: 2017-07-27 15:06:20)

Podziel się:

O walorach nowoczesnej formy promowania turystyki Pn. Mazowsza rozmawiano podczas spotkania w Chojnowie ze specjalistą ds. aplikacji mobilnych z olsztyńskiej Grupy WM Jakubem Selegą. - To nowoczesne narzędzie pozwoli państwu dotrzeć do turystów z całej Polski oraz z zagranicy. Niezwykle wygodne i mobilne - takie właśnie oczekiwania mają turyści - mówił przedstawiciel firmy.

Aplikacja mobilna "Panorama Północnego Mazowsza" to produkt turystyczny, którego celem jest promowanie atrakcji turystycznych tego terenu. W jego skład wchodzą powiaty i gminy: Mława, Szydłowo, Dzierzgowo, Grudusk, Czernice Borowe, Krasne, Gmina Przasnysz, Jednorożec, Przasnysz, Krasnosielc, Maków Mazowiecki, Ciechanów i Opinogóra. Przedstawiciele tych gmin przysłuchiwali się prezentacji multimedialnej, która zachęcała poszczególne podmioty do zaangażowania się w ten ciekawy projekt.
Dzięki aplikacji mobilnej turysta w prosty sposób będzie miał z każdego miejsca i o każdej porze pełen dostęp do oferty turystycznej, bazy hotelowej oraz gastronomicznej, ciekawych zabytków, szlaków pieszych, rowerowych i wodnych, a także miejsc wartych odwiedzenia, nawet bez dostępu do internetu. Wystarczy, że turysta pobierze aplikację na swój smartfon. Co ciekawe, koszt aplikacji będzie częściowo pokryty ze środków Lokalnej Organizacji Turystycznej Pn. Mazowsza, na który pozyskała pieniądze ze środków zewnętrznych. Zachęcamy także inne podmioty, w tym również podmioty gospodarcze, niezrzeszone w LOT do udziału w tym projekcie. Więcej informacji uzyskacie państwo pod nr telefonu: 514 800 910.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB