Czwartek, 2 kwietnia 2020. Imieniny Franciszka, Malwiny, Władysława

Stłuczka w Opaleńcu

2017-07-28 08:40:39 (ost. akt: 2017-07-28 08:59:45)

Podziel się:

W Opaleńcu (gm. Chorzele) w czwartek 20 lipca kierujący pojazdem marki KIA podczas manewru zmiany pasa ruchu nie zachował należytej ostrożności i uderzył w bok samochodu marki Alfa. Winnego spowodowania kolizji ukarano mandatem karnym w wysokości 220 złotych.

W Przasnyszu na ul. Św. St. Kostki pracownik starostwa powiatowego w Przasnyszu zgłosił, że nieznany sprawca umyślnie dokonał uszkodzenia ekranu dotykowego info – kiosku. Zgłaszający wartość strat wycenił na kwotę 5800 złotych.

Przasnysz. Jechał z promilami i zakazem

W Przasnyszu na ul. Makowskiej 48 -letni mężczyzna mieszkaniec Przasnysza mając 1,6 promila alkoholu w organizmie prowadził opla. Ponadto mężczyzna posiada już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Mławie.

Żbiki. Wpadł do rowu

W Żbikach (gm. Krasne) kierujący pojazdem Mitsubishi mieszkaniec powiatu przasnyskiego na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków drogi wyniku czego wjechał przez rów w pole. Kierujący z obrażeniami ciała został karetką pogotowia przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB