Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Zmiany w przasnyskiej komendzie. Pożegnania czas…

2017-11-09 15:16:27 (ost. akt: 2017-11-09 15:25:02)

Podziel się:

Wraz końcem miesiąca października policjanci z przasnyskiej komendy policji pożegnali swoich kolegów nadkomisarza Radosława Romanowskiego i młodszego aspiranta Radosława Dybińskiego.

Pierwszy z nich pracował od 1994 roku, a przez miniony rok pełnił funkcję zastępcy komendanta Komendy Powiatowej Policji. Wkrótce obejmie podobną funkcję, tyle że w Gostyninie.
Drugi policjant pracował osiem lat w naszej komendzie, choć na co dzień związany jest z Ciechanowem, gdzie mieszka jego rodzina i przyjaciele. To było powodem, że zdecydował o zmianie jednostki, w której będzie pracował.
Na ich pożegnanie, które odbyło się 31 października przybyło wiele przyjaciół, koleżanek i kolegów z komendy policji, a także Waldemar Trochimiuk, burmistrz miasta Przasnysza i Krzysztof Bieńkowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie. Przedstawiciele władz postanowili podziękować im za służbę na rzecz powiatu przasnyskiego i życzyć sukcesów zawodowych w nowej pracy. Tomasz Łysiak, komendant KPP w Przasnyszu także dziękował policjantom za wspaniałą współpracę, jednocześnie zapewniając, że Przasnysz zawsze czeka na nich z otwartymi rękoma.

j.b

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB