Niedziela, 19 maja 2019. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Z CBŚ na prawą rękę komendanta

2017-11-17 10:10:53 (ost. akt: 2017-11-17 14:16:31)

Podziel się:

W poniedziałkowy poranek, 13 listopada w Powiatowej Komendzie Policji w Przasnyszu odbyło się uroczyste przywitanie nowego pierwszego zastępcy komendanta policji nadkomisarza Jarosława Ciarki, który przybył do Przasnysza z zewnątrz. Na uroczystości powitalne przybył także Zenon Szczepankowski, starosta przasnyski.

Na wniosek Tomasza Łysiaka, komendanta przasnyskiej policji Wojewódzki Komendant powierzył obowiązki bardzo doświadczonemu oficerowi. Nadkomisarz Jarosław Ciarka służbę swoją rozpoczął w listopadzie 1994 roku. Przez pierwsze trzy lata pracował jako policjant w komisariacie Metro w Komendzie Stołecznej Policji. Następnie przez 6 lat w prewencji, w tym jako dzielnicowy w Płocku. Od 2004 roku, przez dwa lata walczył z przestępczością gospodarczą w Komendzie Policji w Płocku. Później przez kolejne sześć lat pracował na różnych stanowiskach wykonawczych w pionie śledczym w Płocku oraz w Komedzie Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Ostatnie 5 lat, od października 2012 służył w Centralnym Biurze Śledczym w Radomiu oraz Warszawie. Od listopada rozpoczął karierę w przasnyskiej komendzie. - Mamy nadzieję, że od dziś nowy pierwszy zastępca będzie mógł spożytkować swoją wiedzę w Przasnyszu, aby zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu – dodał Łysiak.
Jarosław Ciarka zwrócił uwagę na wysoki poziom przasnyskiej komendy i nie zapowiedział dużych zmian. - Dziękuję za zaufanie, jakim pan mnie obdarzył, że mogę tutaj podjąć stanowisko pierwszego zastępcy. Ze swojej strony zapewniam pana komendanta, że dołożę wszelkich starań, aby swoją służbę wypełniać jak najlepiej. Ostatnie 5 lat pracowałem w Centralnym Biurze Śledczym, jeśli będę mógł pomóc w pionie kryminalnym, to się postaram. Chciałbym zapewnić miłą atmosferę. Jeśli chodzi o jednostkę, wiem, że jest na bardzo wysokim poziomie, a pion kryminalny, który mam nadzorować jest także bardzo wysoko. Nie planuje zmian, a jeśli mielibyśmy jakieś wprowadzać to tylko te, które są ulepszające. Jeśli mielibyśmy coś zmienić to tylko z aprobatą komendanta i wspólnie – zapewnił nadkomisarz Jarosław Ciarka.

w.b.

fot. w.b.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jan #2383946 | 95.41.*.* 27 lis 2017 14:24

    Śmieszne co on mówi.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz