Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Święty Mikołaj zaczął od Przasnysza

2017-12-07 11:52:58 (ost. akt: 2017-12-07 11:54:27)

Autor zdjęcia: w.b.

Podziel się:

Szósty raz w Przasnyszu Auto Moto Klub Rzemieślnik zorganizował imprezę charytatywną pod nazwą „MOTOMIKOŁAJE”. Odbyła się ona w niedzielę, 3 grudnia na rynku przasnyskim. Dzieci jak zawsze były zachwycone.

Jak poinformował nas Rafał Lidzki, prezes zarządu AMK Rzemieślnik, nie ma problemu ze znalezieniem sponsorów na tę imprezę. Wiele instytucji oraz firm pragnie zadowolić dzieci w okresie świątecznym, przyczyniając się do tej zabawy.
Grupa Life Events tradycyjnie zabawiała dzieci, organizując im wiele zabaw wraz z bajkowymi postaciami z Krainy Lodu i Minionków. Muzykę podczas niedzielnej imprezy zapewniał DJ OLKEY.
Podczas mikołajkowej zabawy Komitet Społeczny „Z Dobrym Sercem” zbierał fundusze na rehabilitację Kamila Niemiec z Przasnysza. Chłopiec urodził się z bardzo ciężkim zespołem wad wrodzonych WOLFA HIRSCHHORNA. Rodzice potrzebują wiele środków, aby móc go leczyć.
Zapytaliśmy Rafała Lidzkiego, kto w tym roku wcielił się w Mikołaja.
- To jest prawdziwy Mikołaj. Mikołaj przyjeżdża z Laponii. Jest jeden prawdziwy i nie ma udawanego. Po prostu Mikołaj w tym roku zaczyna roznosić prezenty dzieciom od Przasnysza – stwierdził.

Więcej w aktualnym numerze "Kuriera"...

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB