Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Zagłosuj na Najpopularniejszego Sportowca 2017 roku!

2017-12-18 16:12:04 (ost. akt: 2018-01-15 11:57:17)

Podziel się:

PLEBISCYT\\\ Uwaga! Jeszcze tylko do niedzieli głosujemy na 12 sportowców z powiatu przasnyskiego. 7 z nich odbierze statuetki podczas Balu Sportowca 2018! Kto zostanie Najpopularniejszym Sportowcem Powiatu Przasnyskiego?

Do końca naszego plebiscytu zostało kilka dni. Najwyższa pora zagłosować na swojego faworyta. Na zwycięzcę czeka statuetka oraz główna nagroda podczas Balu Sportowca Północnego Mazowsza, który odbędzie się 26 stycznia b.r. w Żurominie w sali Atmosfera Zacisze. Podczas balu wyłonieni zostaną równorzędnie w plebiscytach także najlepsi sportowcy z powiatów: mławskiego i żuromińskiego, a także Supersportowiec, czyli Najpopularniejszy Sportowiec Północnego Mazowsza 2017 r., który otrzymał najwięcej głosów z wszystkich trzech powiatów!
Patronat honorowy nad konkursem objęli: Starosta Powiatu Przasnyskiego Zenon Szczepankowski, Starosta Powiatu Mławskiego Włodzimierz Wojnarowski oraz Starosta Powiatu Żuromińskiego Jerzy Rzymowski.

Jak oddać
ważny głos?

Głosowanie ruszyło w piątek, 15 grudnia b.r. Jego przebieg można śledzić na bieżąco na stronie www.kurierprzasnyski.pl w zakładce plebiscyty i Polecamy. Najpopularniejszego sportowca wyłonią nasi czytelnicy. Głosowanie w plebiscycie przebiegać będzie za pomocą smsów. Ostatecznie zwycięży osoba, która otrzyma największą łączną ilość państwa głosów. Głosowanie sms'owe zakończymy 14 stycznia 2018 r. o godz 23.59. Ostateczny wynik głosowania zostanie podany podczas uroczystego Balu Sportowca 2018. Zgłoszony sportowiec ma prawo odmówić uczestnictwa w plebiscycie na każdym jego etapie - informując redakcję.
Głosowanie trwa od 15.12.2017 do 14.01.2018 godz. 23.59. Wysyłamy sms na numer 71051 i prefiks KP.NSP.X gdzie x to nr kandydata

1. Katarzyna Jeryng - piłka halowa, GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała

2. Szymon Morawski - piłka nożna, MKS Przasnysz

3. Michał Pragacz - piłka nożna, MKS Przasnysz

4. Jakub Kraśniak - Karate Kyokyushin, UKS Krasne

5. Daniel Malinowski - piłka nożna, Iskra Krasne

6. Jakub Osiecki - piłka nożna, Iskra Krasne

7. Bartłomiej Kiersikowski - trójbój siłowy, LKS Grom Przasnysz

8. Julia Ślubowska - Taekwondo "Cobra" Team Przasnysz

9. Jakub Chrzanowski - trójbój siłowy, Tytan Team Łódź

10. Maciej Smoliński - piłka nożna, MKS Przasnysz

11. Sebastian Moszczyński - złoty medalista Mistrzostw Polski, skok wzwyż, uczeń PSP nr 2 w Chorzelach

12. Damian Zakrzewski - złoty medalista Mistrzostw Polski, skok wzwyż, uczeń PSP nr 2 w Chorzelach

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB