Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Prawie 15 tysięcy dla Pauliny Król

2018-01-24 09:46:35 (ost. akt: 2018-01-24 11:46:01)

Podziel się:

W minioną niedzielę na przasnyskim rynku wolontariusze podczas spotu charytatywnego dla Pauliny Król uzbierali 14 722, 33 złote. Voucher od naszej redakcji podczas licytacji został sprzedany za kwotę 500 złotych.

W miniony weekend Stowarzyszenie Przedsiębiorczy Przasnysz oraz grupa VAG Przasnysz zorganizowali na przasnyskim rynku Spot charytatywny dla Pauliny. Impreza z małego spotu samochodowego przerodziła się w ogromne wydarzenie , do którego dołączyło się wielu innych organizatorów oraz sponsorów. Już od samego rana na rynku pojawiali się kierowcy samochodów, którzy zapragnęli wspomóc dziewczynę, a także wielu mieszkańców powiatu przasnyskiego. Zabawa rozpoczęła się od trzech konkursów. Pierwszy z nich to Konkurs na Najgłośniejszy wydech. Pierwsze miejsce zajął Chyliński Piotr, zaraz po nim był Wróblewski Daniel, a następnie Grzegorzewski Daniel. Drugi konkurs dotyczył najniższego auta. Wygrał go Kamil Kulesza, na drugim miejscu był Chyliński Piotr, zaś na trzecim Jarosław Zadorski. Trzeci i zarazem ostatni to Konkurs na Najszersze Auto wygrał Hubert Figurski, zaraz za nim Chyliński Piotr i Kamil Kulesza.
Udział w spocie brali także strażacy z Państwowej Komendy Straży Pożarnej w Przasnyszu, którzy prezentowali sprzęt używany do ratowania osób w wodzie podczas zimy.
Ważnym punktem imprezy były licytacje. Koszulka Roberta Lewandowskiego została wylicytowana za kwotę 1250 złotych. My także dołożyliśmy swoją cegiełkę. Przekazaliśmy na licytację voucher na powierzchnie reklamową w naszym tygodniku na kwotę 1000 złotych netto, który został wylicytowany za 500 złotych.
Na scenie dla Pauliny zagrał zespół Chojnacki band, Aby pograć, W innym stanie, Martess, a także Kristars. Gwiazda wieczoru był wyczekiwany przez publicznośc zespół Cliver.
W poniedziałek, 22 stycznia komisyjnie otworzono puszki i podliczono dochód ze spotu. Udało się uzbierać 14 722,33 złote. Najwięcej zebrał Łukasz Jarząbek, bo prawie 2 tysiące złotych oferując przejazd swoim trabantem.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB