Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

METAMORFOZA NA DZIEŃ KOBIET !!!!!

2018-02-19 07:41:11 (ost. akt: 2018-02-19 11:57:23)
Pani Ewa, mieszkanka gminy Przasnysz, która w 2014 roku przechodziła METAMORFOZĘ Z KURIEREM PRZASNYSKIM

Pani Ewa, mieszkanka gminy Przasnysz, która w 2014 roku przechodziła METAMORFOZĘ Z KURIEREM PRZASNYSKIM

Podziel się:

Wiele kobiet zapomina o sobie, prowadzą domy, pracują, wychowują dzieci. Każda marzy, aby choć na chwilę zamienić się z Kopciuszka w Księżniczkę.

Postanowiliśmy spełnić marzenie jednej z naszych czytelniczek, która listownie lub pocztą elektroniczną na adres redakcja@kurierprzasnyski.pl opowie nam swoją historię i uzasadni, dlaczego to właśnie ona powinna wygrać METAMORFOZĘ Z KURIEREM PRZASNYSKIM. Zasiedziałaś się w domu wychowując dzieci, straciłaś pracę, a może straciłaś pewność siebie. Napisz do nas i wyjdź z cienia!!!
Do współpracy zaprosiliśmy kosmetyczki z Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu. Zaproszą Ciebie na wybrane zabiegi kosmetyczne, a także ozdobią paznokcie i wykonają makijaż. Dodatkowo specjalistka pomoże ci z doborem koloru oraz udzieli ci porad z zakresu pielęgnacji ciała i makijażu. Elżbieta Kaczorek, jedna ze znanych przasnyskich fryzjerek specjalnie dla ciebie stworzy wspaniałą fryzurę. Metamorfoza będzie uwieczniona przez profesjonalistów z ZoomGee Studia Justyny i Sebastiana Gorzkiewicz.
Zapraszamy!!!
Na zgłoszenia wraz ze zdjęciem czekamy do 28 lutego 2018 roku listownie lub za pomocą poczty elektronicznej na adres redakcja@kurierprzasnyski.pl .

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB