środa, 17 lipca 2019. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Chorzele. Samochód dachował na drodze

2018-02-19 10:19:10 (ost. akt: 2018-02-19 10:23:46)

Autor zdjęcia: KP PSP w Przasnyszu

Podziel się:

W ubiegły piątek 16 lutego około godz. 13:46 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w miejscowości Chorzele ul. Młynarska.


W chwili przybycia straży pożarnej, samochód osobowy po dachowaniu stał na kołach poza jezdnią w lesie. Dwie osoby podróżujące znajdowały się poza pojazdem i nie uskarżały się na żadne dolegliwości.

Jak się okazało, kierująca fiatem punto mieszkanka powiatu przasnyskiego, jadąc w kierunku Chorzel, straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg, w wyniku czego przejechała przez przydrożny rów. Pasażerem pojazdu był syn kierującej, któremu udzielono pomocy medycznej.
Kierującą fiatem ukarano mandatem.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w rozbitym samochodzie oraz kierowaniu wahadłowo ruchem drogowym jednym pasem jezdni. W trakcie działań ratowniczych na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, który zbadał osoby biorące udział w zdarzeniu drogowym – uczestnicy wypadku nie wymagali hospitalizacji.

W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległa karoseria samochodu.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Przasnysz , OSP KSRG Chorzele i Ochotnicza Straż Pożarna Budki.

Źródło: KP PSP Przasnysz oraz KPP w Przasnyszu

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. cde #2444385 | 88.156.*.* 19 lut 2018 21:55

    " około godz. 13.46 " tzn, że nie wiadomo o ilości sekund.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz