Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Dwie Panie przejdą METAMORFOZĘ !!!!

2018-03-07 11:55:04 (ost. akt: 2018-03-07 12:04:19)

Podziel się:

Do redakcji Kuriera Przasnyskiego wpłynęło wiele listów dotyczących naszego ogłoszenia o Metamorfozie na Dzień Kobiet. Zaproponowaliśmy naszym czytelniczkom spełnienie ich marzeń, aby na jeden dzień zamieniły się w księżniczkę.

Do współpracy zaprosiliśmy kosmetyczki z Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu, które wykonają naszym kobietom zabiegi kosmetyczne, ozdobią paznokcie oraz wykonają makijaż. Elżbieta Kaczorek, jedna ze znanych przasnyskich fryzjerek specjalnie stworzy wspaniałą fryzurę. Metamorfoza będzie uwieczniona przez profesjonalistów z ZoomGee Studia Justyny i Sebastiana Gorzkiewicz.

Każda historii przysłanych do naszej była inna. Nie jednokrotnie czytając listy pojawiały się nam łzy w oczach. Niestety musiałyśmy podjąć bardzo trudną decyzję, którą z pań wybrać.
Nasz wybór padł na Grażynę Ciosek z Mchowa, która skontaktowała się z nami drogą listowną. Kobieta ma 48 lat. Po 25 latach walki ze swoim małżonkiem alkoholikiem postanowiła go opuścić i rozpocząć nowe życie. - Stałam się człowiekiem, który myśli, ze jest do niczego, ze nie jest atrakcyjny i tylko do usługiwania – te słowa pani Grażyny nami wstrząsnęły i dlatego też zdecydowaliśmy ją nagrodzić za wiele lat cierpienia.

Szansę przemiany postanowiłyśmy dać także Magdalenie, która zgłosiła się do nas droga emailową. Czytając jej wiadomość pojawiały nam się dreszcze na ciele. Ileż ta kobieta musiała przejść, ile łez wylać, aby zacząć po prostu żyć. W 40 tygodniu ciąży, w czasie porodu, dowiedziała się, że jej dziecko umarło.

Wtedy przeżyłam straszny horror długi czas nie mogłam dojść do siebie ciągła tęsknota za dzieckiem depresja i jeszcze troje dzieci w domu którymi musiałam się zająć. Malutkimi kroczkami wychodziłam na prostą – pisała Magdalena.


W najbliższą sobotę czeka na panie nagroda, w postaci METAMORFOZY. Czekamy na kontakt telefoniczny naszych przyszłych księżniczek z redakcją Kuriera Przasnyskiego w celu ustalenia godziny spotkania.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB