Wtorek, 25 czerwca 2019. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Piękne, zachwycające, kobiece! Zobacz efekt naszej Metamorfozy!

2018-03-14 10:37:44 (ost. akt: 2018-03-16 13:31:55)

Autor zdjęcia: ZommGee Studio

Podziel się:

Akcja\\\ Różnią się jak ogień i woda, ale łączy je trudna przeszłość. Nasze laureatki przeszły z nami wiosenną metamorfozę, ale chyba też w pewnym sensie uleczyły swoją duszę. Aż trudno uwierzyć, że to te same kobiety, które przyszły do nas niepewne i trochę zawstydzone.

Obie kobiety zaprosiliśmy w sobotę, 10 marca do Przasnysza. Już od godzin rannych Elżbieta Kaczorek, jedna z przasnyskich fryzjerek, której zakład mieści się w jednej z kamienic na przasnyskim rynku zajmowała się włosami naszych uczestniczek. Każda z nich zapragnęła zmiany koloru. Pani Magdalena w rozmowie między nami a fryzjerką, zdradziła, że jej marzeniem jest rudy kolor. Elżbieta Kaczorek postanowiła życzenie spełnić, choć było to nie lada wyzwaniem. Drugiej z pań zależało, aby włosy zostały modnie obcięte. Zaproponowaliśmy jej także zmianę koloru oraz dodanie refleksów, które rozjaśnią twarz. Tym razem, także nasza zaufana fryzjerka nie zwiodła, a pani Grażyna podziękowała jej ze łzami w oczach. Każda z nich otrzymała od Elżbiety Kaczorek mały prezent, który ma być pamiątką po tym spotkaniu.
W Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Przasnyszu za sprawą Piotra Kołakowskiego, dyrektora placówki czekała na nas Ewa Dymczyk - Filińska wraz z uczennicami. Kosmetyczki wykonały kobietom różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne. Zwróciły uwagę na to, że pani Grażyna posiada cerę naczyniową, która jest bardzo delikatna i dlatego też dla niej wybrały zabieg wykorzystujący ultra dźwięki oraz maseczki algowe, które mają bardzo kojące działanie. Podobne zabiegi, dobrane do rodzaju cery zostały wykonane pani Magdalenie. Każdej z nich dodatkowo kosmetyczki wykonały paznokcie hybrydowe oraz profesjonalny makijaż, który podkreślił ich mocne atuty.
Tego dnia towarzyszył nam Sebastian oraz Justyna Gorzkiewicz z ZoomGee Studio, którzy wykonywali zdjęcia naszym uczestniczkom. Na zakończenie metamorfozy zaprosili kobiety do swojego studia, gdzie wykonali dla nich profesjonalną, kobiecą sesję zdjęciową, której efekty można obejrzeć w naszym reportażu. Każda z pań od ZoomGee Studio otrzyma piękne zdjęcia, które będą pamiątka na całe życie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB