Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Projekty edukacyjne na przywitanie wiosny

2018-03-28 13:00:13 (ost. akt: 2018-03-28 13:50:39)

Autor zdjęcia: w.b.

Podziel się:

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej postanowili Pierwszy Dzień wiosny uczcić trochę w inny sposób. Nie przebierali się w kolorowe, wiosenne stroje, ale przygotowali szereg projektów edukacyjnych, które prezentowali swoim kolegom oraz gronu pedagogicznemu.

Młodzi, szkolni naukowcy sprawdzali, czy matematyki, można szukać w banku, jakie wydarzenia malował Jan Matejko, co wiedza o Marii Skłodowskiej – Curie oraz jak komputery zmieniają życie człowieka i co wiedza o igrzyskach paraolimpijskich.
Grupa prowadząca projekt związany z chemią i Marią Skłodowską – Curie przedstawili życiorys noblistki oraz wiele ciekawostek z nią związanych. Poszukiwacze matematyki w banku postanowili przeprowadzić wywiad z Aleksandrą Wiśnicką, prezes Limes Bank spółdzielczy w Chorzelach, która odpowiedziała na wszystkie interesujące ich pytania oraz pokazała, jak można skutecznie oszczędzać. Informatycy przedstawili najnowocześniejsze urządzenia, które potrafią zmienić życie każdego człowieka.Więcej w nowym wydaniu Kuriera Przasnyskiego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB