Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

MDK zarastający brudem

2018-04-12 09:25:28 (ost. akt: 2018-04-12 09:27:30)

Podziel się:

Budynek Miejskiego Domu Kultury od wielu lat jest zaniedbany i wymaga gruntownego remontu. Stara, skrzypiąca podłoga, pobite, niewymienione szyby i tak, jak twierdzą nasi czytelnicy „toalety wołające o pomstę do nieba”, a także pękający dach.

Mimo wszystko budynek ma w sobie coś energetycznego, co warto utrzymać. Powinien być wizytówka Przasnysza, gdyż stoi przy głównej drodze na Mazury. To zauważyli nasi czytelnicy, którzy poprosili o interwencję dotycząca czystości Miejskiego Domu Kultury.

MDK jest bardzo zaniedbany. Wiadomo, iż brakuje środków finansowych na jego remont, ale kuleje w nim także czystość. Fotele nie były od lat czyszczone. Są one siedliskiem kurzu i bakterii. Łazienki także są bardzo brudne i jest w nich pełno pajęczyn. Zamazane,brudne lustra. Na okienku, przy wejściu do Klubu Otwartego umysłu jest bardzo brudno. Wstyd tam zapraszać gości. To nie jest kwestia pieniędzy,ale niedopilnowania ze strony dyrektora – mówi Marta, mieszkanka Przasnysza.

W związku z tymi pytaniami zgłosiliśmy się do Krzysztofa Gadomskiego, dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu o komentarz.
Więcej w nowym wydaniu Kuriera Przasnyskiego.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. m #2483164 | 94.254.*.* 12 kwi 2018 18:05

    "Ryba psuje się od głowy" i z tej mądrości należy wyciągnąć wniosek.Czy właściwy człowiek jest na stanowisku dyrektora? I to od kilku lat...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz