Sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Sezon motocyklowy otwarty po raz siódmy

2018-04-29 11:19:24 (ost. akt: 2018-04-29 12:41:04)

Podziel się:

Po raz siódmy motocykliści z całej Polski, a przede wszystkim województwa mazowieckiego spotkali się na przasnyskim rynku, aby wspólnie rozpocząć nowy sezon motocyklowy. Tegoroczna impreza odbyła się w sobotę, 28 kwietnia za sprawą AMK Rzemieślnik, który po raz kolejny zaprosił mieszkańców miasta do wspólnej zabawy.

Już od godziny jedenastej przez miasto przejeżdżały liczne grupy motocyklistów. Z minuty na minutę pojawiały się ich setki. Różne marki, rozmiary, sportowe i z bajerami. Przybyło ich koło 300, albo i więcej. Na rynku w Przasnyszu chętnie pojawiali się także mieszkańcy, którzy przyszli obejrzeć maszyny i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Tu pojawiły się także organizatorki majowego happeningu pod nazwą „Życie to największy dar”, które zapraszały do swojego stoiska wszystkich chętnych do nabycia oświadczenia woli, a także tych, którzy chcieli dowiedzieć się więcej na temat transplantologii. Dodatkowo podczas otwarcia sezonu motocyklowego wolontariusze zbierali pieniądze na Gabrysię Grono, dziewczynkę, której rodzice pochodzą z okolic Przasnysza. Maleństwo wymaga skomplikowanej operacji. Chcą się jej podjąć włoscy lekarze. Dzięki niej może ona mieć szansę na normalne życie. Niestety koszt operacji to 250 tysięcy złotych.

Przed godziną czternastą wszyscy motocykliści przejechali przez miasto w paradzie udając się na mszę świętą, a następnie przejechali do miejscowości Sebory, gdzie czekały na nich kolejne atrakcje w postaci dobrej zabawy przy grillu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB