Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Jakub Ciuchta i Włodzimierz Soliwodzki z zasługami dla powiatu

2018-05-30 10:35:17 (ost. akt: 2018-05-30 10:39:28)

Autor zdjęcia: w.b.

Podziel się:

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbyła się w dniu 28 maja zarząd powiatu wraz z radnymi oraz Zenonem Szczepankowski , starosta przasnyskim wręczono podziękowania.

akub Ciuchta i Włodzimierz Soliwodzki, zawodnicy Ludowego Klubu Sportowego Grom w Przasnyszu oraz ich trener Cezary Pykała otrzymali podziękowania oraz upominki podczas ostatniej sesji rady powiatu przasnyskiego.
Jakub Ciuchta jest złotym medalistą w kategorii do 74 kilogramów juniorów do lat 23 Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek do lat 16, 18, 20, 23, seniorów oraz Weteranów w wyciskaniu sztangi leząc klasycznie rozegranych w Chorzowie.
Włodzimierz Soliwodzki jest brązowym medalistą w kategorii do 83 kilogramów weteranów, Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek do lat 16, 18, 20, 23, Seniorów oraz Weteranów w wyciskaniu sztangi leząc klasycznie rozegranych w Chorzowie.
Cezary Pykała jest twórcą sukcesów sekcji trójboju siłowego Ludowego Klubu Sportowego GROM Przasnysz, aktualnym Mistrzem Polski Weteranów w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii wagowej 93 kilogramów, a niegdyś dobrym zapaśnikiem. Jest on przede wszystkich trenerem wszystkich nagrodzonych zawodników.
Podczas podziękowań trener poprosił radnych oraz powiat przasnyski o wsparcie finansowe, gdyż Jakub Ciuchta zakwalifikował się do Mistrzostw Świata i ma szansę reprezentować nie tylko powiat przasnyski, ale także nasz kraj.
Podziękowania trafiły także na ręce Andrzeja Miecznikowskiego i Kamila Wierzbickiego, którzy są przedstawicielami AUTO – MOTO Klub Rzemieślnik w Przasnyszu.
Składamy serdeczne podziękowania za wieloletnie zaangażowanie w przygotowanie powiatowych oraz rejonowych eliminacji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Członkowie AUTO – MOTO Klub Rzemieślnik w Przasnyszu od wielu lat czuwaja nad prawidłowym przebiegiem eliminacji powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wspierają powiat nie tylko zaangażowaniem i poświęceniem swojego czasu, ale również sprzętem do przeprowadzania eliminacji – mówił Marek Walędziak, przewodniczący Rady Powiatu Przasnyskiego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB