Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Utrudnienia na Asnyka do końca lipca

2018-07-10 14:32:37 (ost. akt: 2018-07-10 14:37:28)

Podziel się:

Będą utrudnienia w ruchu na ul. Adam Asnyka i ul. Aleja Wojska Polskiego. Wszystko przez skomplikowaną awarię sieci kanalizacyjnej. Utrudnienia mają potrwać do końca lipca.

Burmistrz Miasta Przasnysz poinformował o przejściowych uciążliwościach, które są następstwem awarii sieci kanalizacyjnej.
- Burmistrz Przasnysza informuje, że do końca lipca 2018 roku ze względu na awarię kanalizacji sanitarnej będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Adam Asnyka i ulicy Aleja Wojska Polskiego. W związku z powyższym prosi się uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu robót drogowych - podaje w komunikacie.
Jak poinformował włodarz, wynika to z rezygnacji wykonawcy z wykonania naprawy.
- Wykonawca prac związanych z remontem sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Asnyka odstąpił od wykonania naprawy i wystąpił do MZGKiM o zaspokojenie roszczenia z jego polisy ubezpieczeniowej. W związku z powyższym wdrożono działania zastępcze i wybrano nowego wykonawcę, który od 10 lipca rozpoczął prace remontowe. Jesteśmy świadomi faktu, że stan skrzyżowania ul. Wojska Polskiego i ul. Asnyka jest obecnie zły. Jednak ze względu na skomplikowanie prac niezbędnych do usunięcia awarii prosimy o wyrozumiałość - dodał.

red

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB