środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

GKS Krzyniak w 1- wszej Lidze Okręgowej Trampkarzy

2018-07-19 13:54:37 (ost. akt: 2018-07-19 13:56:08)

Podziel się:

Krzynowłoga Mała\\\ GKS Krzyniak awansował do 1 – wszej Ligii Okręgowej Trampkarzy Okręgu Ciechanów – Ostrołęka. Czeka ich 14 spotkań na pełnowymiarowych boiskach.

Wraz z wakacjami przyszła miła niespodzianka dla młodych piłkarzy z GKS Krzyniak. Mazowiecki związek Piłki nożnej podjął decyzje o wykluczeniu drużyny z grupy Młodzików Okręgu Ciechanowsko – Ostrołęckiego. Nie jest to jednak smutna wiadomość, gdy piłkarze awansowali w sezonie 2018 – 2019 do 1- szej Ligi Okręgowej Trampkarzy Okręgu Ciechanów – Ostrołęka.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z awansu. Jest to dla nas ogromna szansa. W naszej grupie zagrają zespoły takie jak Żbik Nasielsk, Victoria Nowe Miasto, UKS Złota Ostrołęka, UKS AP Ostrów Mazowiecka, a także MKS Ciechanów, Mazowsze Jednorożec i Football School Płońsk. Runda jesienna potrwa od 25 sierpnia do 22 listopada,w tym czasie Krzyniak rozegra aż 14 spotkań. Wszystkie na pełnowymiarowych boiskach po 11-u zawodników
Także zapowiada się ciekawy i pasjonujący sezon 2018-2019 – skomentował Marcin Sokół, trener drużyny.
Drużyna GKS Krzyniak pragnie także podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do ich sukcesu za okazaną pomoc.

Nadszedł czas i na oficjalne podziękowania sponsorom oraz ludziom dobrej woli, a dokładniej Starostwu Powiatowemu w Przasnyszu, Urzędowi Gminy Krzynowłoga Mała,
"Jor-Kop s.c." Rudno Jeziorowe , a także Mleczarni Mazowsze Chorzele i Łukaszowi Chrostowskiemu MultiPunkt w Przasnyszu za pomoc w uzyskaniu środków finansowych w wyjeździe Krzyniaka na Międzynarodowy turniej piłki nożnej Augustów Cup 2018. Serdecznie dziękujemy p.Bogdanowi Kruszewskiemu radnemu Powiatu Przasnyskiego który reprezentuje Krzynowłoge Małą i stanął na wysokości zadania oraz pomógł w uzyskaniu sponsorów – podziękował trener.

My także gratulujemy sukcesu i czekamy na emocjonujące mecze.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB