Niedziela, 19 maja 2019. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Zbiegł z miejsca wypadku. Policja szuka kierowcy volvo

2018-07-25 13:22:17 (ost. akt: 2018-07-25 13:28:00)

Podziel się:

23 lipca doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego w miejscowości Świniary gm. Krzynowłoga Mała na trasie drogi krajowej Przasnysz-Chorzele. Prawdopodobnie to kierowca uciekł z miejsca wypadku. Teraz szuka go policja.

W chwili przybycia straży pożarnej, samochód osobowy volvo leżał na dachu w przydrożnym lesie, zespół ratownictwa medycznego udzielał pomocy medycznej jednej osobie poszkodowanej, która została ewakuowana z uszkodzonego pojazdu przy pomocy osób postronnych. Policja na miejscu zdarzenia ustaliła, że pojazdem podróżowały dwie osoby.
Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej i gazowej oraz pomocy ratownikom medycznym w transporcie osoby poszkodowanej do karetki.
W dalszej kolejności działań strażacy przeszukali las oraz pole uprawne wokół wypadku - nikogo nie znaleziono. Dalsze czynności dochodzeniowo-śledcze prowadziła Policja.
Podczas działań ratowniczych ruch drogowy na drodze krajowej nr 57 odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni.
W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ samochód osobowy Volvo V40.
Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne KSRG: Krzynowłoga Mała, Rycice.


źródło i fot: KP PSP Przasnysz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB