Sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Margaret przyciągnęła tłum

2018-08-09 10:00:00 (ost. akt: 2018-08-09 11:09:48)

Podziel się:

Chorzele\\\ Tegoroczne Dni Chorzel odbyły się w miniony weekend 4 i 5 sierpnia. Przybyły na nie tysiące ludzi, którzy mogli na żywo zobaczyć swoich idoli. Była Margaret, byli Boysi, czy nawet Poparzeni Kawą Trzy.

Na chorzelskiej scenie wystąpił znany i lubiany zespół składający się z polskich dziennikarzy radiowych i telewizyjnych „Poparzeni Kawą Trzy”. Wśród artystów fani mogli zobaczyć Wojciecha Jagielskiego, polskiego dziennikarza, który w swoim życiu zawodowym przeprowadził koło 400 wywiadów ze znanymi postaciami ze świata mediów, filmu i muzyki oraz Jarosława Kreta, uznanego za najlepszego pogodynkę w Europie. Na saksofonie grał Roman Osica z Radia Zet, Gitarzysta to Krzysztof Zasada z RMF FM, saksofon tenorowy i wokal to Marian Hilla, trąbka to Krzysztof Tomaszewski, zaś Mariusz Gierszewski, także z Radia Zet grał na gitarze basowej.
Artyści po udanym koncercie zeszli pod scenę do swoich fanów, aby zrobić sobie z nimi zdjęcie, czy też dać autograf. Pierwszego dnia oprócz gwiazdy wieczoru odbył się koncert zespołu James B. & Friends i zabawa taneczna na zakończenie zabawy.
Drugiego dnia występowała młodzież z gminy Chorzele, a także Zespół „Alebabki Chorzelskie”, Chorzelska Młodzieżowa Orkiestra Dęta i „Chorzelska Kapela Biesiadna”. Przybywające tłumy wyczekiwały gwiazd wieczoru, czyli zespołu „Boys” i „Margaret”. Fani wraz z artystami śpiewali znane utwory i z ogromnym żalem je żegnały. Na koncert „Margaret” przybyła ogromna liczba fanów, wśród nich setki dzieci i młodzieży. Były łzy i okrzyki radości. To była niezapomniana zabawa, na której zakończenie odbył się efektowny pokaz fajerwerków.


w.b.
Fot. w.b.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB