Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Znaleźli ją u chłopaka. Ma 12 lat

2018-08-08 12:00:00 (ost. akt: 2018-08-08 14:58:22)

Podziel się:

Stegna\\\ We wtorek, 31 lipca mieszkanka Przasnysza poinformowała policję o zaginięciu jej 12 – letniej córki. Jak się okazało, dziewczynka wyłączyła telefon. Policja znalazła ją u 17-letniego chłopaka.

We wtorkowy ranek 12 – letnia dziewczyna powiedziała swojej mamie, że wybiera się do swojej koleżanki. Godziny mijały, a latorośl nie powróciła do domu. W tym czasie wyłączyła ona także swój telefon komórkowy, utrudniając kontakt z opiekunem. Koło godziny 23.40 matka poinformowała policjantów o zaginięciu dziecka. Policjanci rozpoczęli poszukiwania.
- Podczas nocnych poszukiwań odnaleziono zaginioną, która bez wiedzy matki pojechała do swojego chłopaka, 17- letniego mieszkańca Stegny w gminie Jednorożec – poinformował Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy przasnyskiej policji.
Udało się nam ustalić, że matka dziewczyny zabraniała prawdopodobnie dziewczynce kontaktu z chłopakiem i to było powodem jej ucieczki z domu. Podczas spotkania z policjantami wyjawiła ona, że sama zdecydowała się na odwiedziny chłopaka, nie była do niczego zmuszana i nie doszło do zakazanego prawem czynu. To spowodowało zakończenie akcji poszukiwawczej, a dziewczynka wróciła do własnego domu.w.b.

fot. Dziewczynka chciała zrobić na złość matce i pojechała do swojego chłopaka

fot. wm.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB