Czwartek, 20 czerwca 2019. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Kolorowy Festyn Jednorożecki

2018-08-20 16:23:25 (ost. akt: 2018-08-20 16:26:51)

Podziel się:

Jednorożec\\\W niedzielę, 19 sierpnia Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” zaprosiło mieszkańców gminy na już drugi Przegląd Kultury Kurpiowskiej. Gwiazdą tego udanego wieczoru był zespół Disco Polo, „Kristars” z Jednorożca.

Tego dnia na mieszkańców Jednorożca oraz całej gminy czekała moc atrakcji. Na scenie znajdującej się w pobliżu kościoła występowały przedszkolaki oraz lokalni artyści. Na festynie nie mogło zabraknąć Orkiestry Dętej OSP Jednorożec i Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Młode Kurpie”. W trakcie trwania imprezy odbyły się konkursy z nagrodami i wystawa rękodzieła. Dodatkowymi atrakcjami były zjeżdżalnie dla dzieci, stoiska degustacyjne oraz animacje dla dzieci.
Dla wszystkich widzów wystąpił zespół „Linda” i „Lavender”. Na scenie pojawiła się także młoda artystka Anna Kubiak, która zachwyciła wszystkich swoim głosem i skromnością. Wyczekiwaną gwiazdą wieczoru okazał się zespół Disco Polo „Kristars”. Krzysztof Mordwa porwał do tańca i śpiewu tłumy publiczności, a także Koło Gospodyń z Jednorożca.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB