Wtorek, 21 maja 2019. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Matchbanker – skandynawska porównywarka finansowa

2018-09-25 15:15:10 (ost. akt: 2018-09-26 11:42:24) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Ze względu na wzrastająca z dnia na dzień konkurencję na rynku pożyczek online, analiza najlepszych ofert stała się w zasadzie niemożliwa. Z tego względu Matchbanker podjął się misji ukazania rynku pożyczek online w jasny sposób. Matchbanker został założony w Danii, czyli kraju słynącym z innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Następnie zaś Matchbanker pojawił się w Szwecji, gdzie także cieszy się sporym powodzeniem, by w końcu trafić do Polski, gdzie również dzięki niemu wielu klientów podjęło szybką i trafną decyzję, dotyczącą zaciągnięcia właściwej pożyczki.

Matchbanker.pl to porównywarka pożyczek online, która ma już kilkuletnie doświadczenie na rynku finansowym. Firma aktywnie działa na 9-ciu różnych rynkach takich jak Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Hiszpania, Chorwacja, Rumunia, Czechy i Polska. Powodem, dla którego firma była w stanie rozwinąć się na międzynarodowej arenie był sukces, jaki odnieśli na rynkach, gdzie zaczęli działalność. Zespół Matchbanker stanął na wysokości zadania w spełnianiu potrzeb klientów, co miało pozytywny wpływ na jakość marki.

Matchbanker należy i jest prowadzony przez Lead Supply A/S.
Lead Supply, odkąd zostało założone w 2014, rośnie z dnia na dzień. Misja firmy jest jasna i prosta: dążymy do tego, aby zostać liderem na rynku europejskim. Zespół Matchbanker składa się z wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, którzy są oddani i usilnie dążą do zapewnienia klientom, tego czego potrzebują.

Na stronie internetowej używany jest prosty język tak, aby warunki i opłaty związane z pożyczką były zrozumiałe dla każdego. Serwis jest całkowicie darmowy, szybki i przejrzysty.

Samodzielne znalezienie idealnej dla siebie pożyczki może być żmudne i czasochłonne. W dodatku nie mając odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia, trudno jest przeprowadzić odpowiednią analizę. Wyniki prezentowane przez Matchbanker są przygotowywane przez doświadczonych specjalistów. Na stronie możesz znaleźć opis każdej oferty pożyczkowej, a także bazę terminów pożyczkowych, które należy poznać, aby aplikować o chwilówkę w sposób bezpieczny i korzystny pod względem finansowym.

Wizją Matchbanker jest stać się najbardziej popularną porównywarką pożyczkową. Strona internetowa jest stale optymalizowana, aby wyszukiwanie pożyczek było coraz łatwiejsze i szybsze, a oferty są ciągle aktualizowane. Robienie analizy samemu może nie należeć do najprzyjemniejszych, pozwól specjalistom się tym zająć.

Na stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o każdej z dostępnych pożyczek, w tym wysokość pożyczki, oprocentowanie, RRSO oraz czas spłaty. W ten sposób, oszczędzasz czas i nie musisz przeglądać stron różnych pożyczkodawców, analizować ich warunków oraz wymagań. Matchbanker robi to za ciebie, dzięki czemu możesz szybko przejść do procesu aplikacji.

Pamiętaj, że porównywarka pożyczkowa nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem:

Trzeba jednak pamiętać, że każdą decyzję pożyczkową podejmuje się na własną odpowiedzialność. Z tego powodu, przed aplikacją o pożyczkę, trzeba dobrze przemyśleć tę decyzję, a Matchbanker użyć wyłącznie jako pomoc przy szukaniu najlepszych ofert na rynku.

Zanim pożyczysz, pamiętaj o tym, aby:

• Dokładnie przeczytać umowę pożyczkową i zawrzeć ją tylko wtedy, kiedy wszystko w umowie jest zrozumiałe i jasne.
• Upewnić się, że jesteś w stanie spłacić pożyczkę w ustalonym terminie. Warto zapisać sobie termin w kalendarzu, aby o nim nie zapomnieć.
• Jeżeli to tylko możliwe, to wniosek pożyczkowy online wypełnić z prywatnego komputera i domowej sieci internetowej.
• Sprawdź, czy we wniosku pożyczkowym nie popełniłeś żadnego błędu, na przykład literówki.