Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Mecz Towarzyski - „Przygoda z koszykówką”

2018-10-08 11:07:31 (ost. akt: 2018-10-09 05:48:31)

W sobotę, 6 października po raz kolejny rozegrano mecz towarzyski pomiędzy AKS OSW Olsztyn, a przasnyska drużyną Black Dragons. Zawodnicy z Przasnysza dali z siebie wszystko i pierwszy raz w swojej historii wygrali z przeciwnikiem.

- Od samego początku zawodnicy obydwu drużyn walczyli o zdobycie jak największej liczby punktów. Pierwsze minuty należały do drużyny z Olsztyna ale mobilizacja Dragonsów i szybkie akcje na boisku zaczęły zmieniać wyniki na tablicy. Wszyscy na trybunach z zaciekawieniem kibicowali drużynom. Dodatkowych emocji dostarczyły dobre podania, trafne rzuty do kosza i szybkie akcje – informuje drużyna Black Dragons.
Naszym udało się wyjść na prowadzenie i tym samym wygrali z wynikiem 25:20. Najlepszymi strzelcami meczu okazali się:Łukasz Rękawiecki z Olsztyna oraz Robert Piotrowski z Przasnysza. To właśnie oni zostali wyróżnieni pucharami.
-Dodatkowych atrakcji w przerwach meczu dostarczył występ Czirliderek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu, które poprowadziła Natalia Jaszczanin ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy z Olsztyna. Do zabawy włączyły się również Myszki Miki z Live Events Magdalena Król z Przasnysza.Przy tej okazji Drużyna Black Dragons składa serdeczne podziękowania osobom i firmom, które wsparły nasze przedsięwzięcie – dodają koszykarze.