Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

eCall–system powiadomił o wypadku

2018-11-08 12:00:00 (ost. akt: 2018-11-08 14:06:57)

Podziel się:

Gmina Przasnysz\\\ W sobotę, 3 listopada około godz. 07:00 doszło do wypadku drogowego samochodu osobowego na drodze powiatowej w miejscowości Gostkowo gm. Przasnysz. Ranna kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

W sobotę, 3 listopada w Gostkowie gm. Przasnysz kierująca samochodem osobowym marki Citroen, 44 - letnia mieszkanka Warszawy wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu gdzie w następstwie uderzyła w karpę.
W chwili przybycia straży pożarnej, samochód znajdował się w rowie, a kierująca wyszła z uszkodzonego pojazdu o własnych siłach. Kobieta uskarżała się na duszności oraz ból w górnej części kręgosłupa i została przewiziona do szpitala w Przasnyszu.
- Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonym pojeździe oraz udzieleniu poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy (stabilizacja odcinka szyjnego kręgosłupa, ułożenie na noszach typu deska, tlenoterapia bierna 100% tlenem, termoizolacja, wsparcie psychiczne).W wyniku wypadku zniszczeniu uległ przód i dolna cześć silnika samochodu osobowego marki Citroen C4 oraz zniszczeniu uległy 2 znaki drogowe – poinformował Jarosław Andruszkiewicz, rzecznik przasnyskiej straży pożarnej.
W działaniach ratowniczych uczestniczyły: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne: Bogate, Gostkowo i Leszno.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB