środa, 17 lipca 2019. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Media społecznościowe to obowiązek nie luksus

2018-12-02 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-02 15:50:47)

Podziel się:

W dniach 19 – 20 listopada organizacje pozarządowe i Grupy Nieformalne uczestniczyły na szkoleniu na temat komunikacji w internecie.

Komunikacja w mediach społecznościowych. Budowanie społeczności zaangażowanej w działania , idee organizacji to tematyka szkoleń, które odbyły się w dniach od 19 do 20 listopada. Szkolenie poprowadziła Olimpia Jenczek - specjalista do spraw kreowania wizerunku w sieci.
-Komunikacja w mediach społecznościowych to już bardziej obowiązkowy punkt w marketingu i budowaniu marki, niż luksus. Dla NGO jest to doskonałe miejsce do budowania społeczności zaangażowanej w działania i idee organizacji - w dodatku niskobudżetowe – mówi Wioletta Wilga, animatorka CAWSL w Przasnyszu. -Podczas warsztatów z zakresu komunikacji w mediach społecznościowych poznali narzędzia ułatwiające pracę, tajniki funkcjonowania takich portali jak Facebook oraz Instagram, Dowiedzieli się jak tworzyć angażujące treści budujące społeczność, otrzymasz dawkę inspiracji w postaci dobrych praktyk – mówi Olimpia Jenczek.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB