Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Koncert charytatywny na rzecz Łukasza Rumińskiego w MDK-u

2018-12-18 12:00:00 (ost. akt: 2018-12-18 12:57:05)

Podziel się:

W niedzielę, 9 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbył się koncert charytatywny podczas którego zbierano pieniądze na rehabilitację Łukasza.

Impreza charytatywna odbyła się pod hasłem „Na Ratunek Ratownikowi”. Została zorganizowana na rzecz ratownika medycznego Łukasza. Chłopak pilnie potrzebuje rehabilitacji, która ma pomóc poprawić jego obecny stan zdrowia po wypadku, w którym brał udział. Podczas koncertu zgromadzeni słuchali największych przebojów rockowych ostatnich dwóch dekad w akustycznych aranżacjach. Na scenie Miejskiego Domu Kultury pojawili się także ratownicy z Grupy Ratowniczej „Nadzieja”, którzy przeprowadzili kurs udzielania pierwszej pomocy przy nagłym zatrzymaniu krążenia, zakrztuszeniach czy zadławieniach. Żołnierze z przasnyskiej Jednostki Wojskowej demonstrowali środki łączności oraz broń.
W akcję pomocy Łukaszowie zaangażował się Miejski Dom Kultury w Przasnyszu, Grupa Ratownicza „Nadzieja” oddział Ostrołęka, Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu, 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu oraz projekt Akustyczny Mak.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB