Sobota, 18 stycznia 2020. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Najpopularniejszy dzielnicowy 2018 roku

2019-01-03 11:25:43 (ost. akt: 2019-01-03 11:27:54)

Autor zdjęcia: KPP w Przasnyszu

Podziel się:

Po raz kolejny mieszkańcy powiatu przasnyskiego mogą wybrać najpopularniejszego dzielnicowego. Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu zaprasza do głosowania.

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu zaprasza do głosowania na najpopularniejszego dzielnicowego w powiecie przasnyskim.
W konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego wezmą udział wszyscy dzielnicowi. Od 02 stycznia 2019 roku do 31 stycznia 2019 roku mają Państwo możliwość oddania swojego głosu poprzez wypełnienie ankiety konkursowej, którą można pobrać w tutejszej KPP lub ze strony internetowej komendy. Wypełnioną ankietę należy wrzucić do skrzynek umieszczonych na terenie miasta w budynkach instytucji państwowych tj. urzędach miast i gmin oraz ośrodkach pomocy społecznej, a także w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu, Komisariacie Policji w Chorzelach, Posterunku Policji w Jednorożcu i Krasnem.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 lutego 2019 roku
Celem konkursu jest wyróżnienie rangi służby dzielnicowego w lokalnej społeczności oraz poszerzenie wiedzy mieszkańców o roli dzielnicowego jako policjanta pierwszego kontaktu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB