Czwartek, 21 listopada 2019. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Kto na dyrektora MDK-u? - trwa konkurs na te stanowisko

2019-02-07 12:00:00 (ost. akt: 2019-02-07 23:44:18)

Podziel się:

Urząd Miasta Przasnysz ogłosił konkurs na dyrektora Miejskiego Domu Kultury. do 6 lutego maja wpłynąć oferty od kandydatów na te stanowisko.

O Miejskim domu Kultury w Przasnyszu mówi się przez ostatnie pół roku bardzo dużo. W większości napływających informacji mieszkańcy miasta skarżą się na zły stan techniczny budynku. W ubiegłym roku kalendarzowym został ogłoszony konkurs na dyrektora tejże placówki. Nie został rozstrzygnięty, a na kolejny rok urzędowania został powołany Krzysztof Gadomski, który przez kilka lat pełnił tą funkcję. Ku naszemu zdziwieniu 14 stycznia, na stronie internetowej Urzędu Miasta Przasnysz pojawiła się kolejny raz informacja o konkursie. - Krzysztof Gadomski jest p.o dyrektora. Uważam, że trzeba tą kwestię jak najszybciej uregulować, bo MDK potrzebuje gruntownych zmian w funkcjonowaniu. Konkurs na to stanowisko pozwoli zapoznać się z wizją rozwoju całej komisji i wytypować najlepszego kandydata na całą kadencję - poinformował Łukasz Chrostowski, burmistrz miasta Przasnysz.
Dotarła do nas plotka, że tym razem w konkursie nie wystartuje Krzysztof Gadomski. Postanowiliśmy to sprawdzić. I tym razem plotka okazała się prawdziwa. poinformował nas, że faktycznie, tym razem nie startuje na to stanowisko. Zależy mu na tej instytucji, o która przez kilka lat dbał, mimo skromnego budżetu. Zapewnia jednak, że będzie zabiegał i ma pomysł na uhonorowanie postaci Stanisława Ostoi - Kotkowskiego.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xx #2677996 | 5.173.*.* 8 lut 2019 14:13

    "na te stanowisko" , czy "te stanowisko" to tak po polskiemu ? Czy powinno być "to stanowisko"? Proszę o wypowiedzi.Dziękuję

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)