Piątek, 19 lipca 2019. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Pijany syn pobił swojego ojca

2019-02-21 12:00:00 (ost. akt: 2019-02-21 15:05:10)
fot. Zdjęcie jest jedynie ilustracją

fot. Zdjęcie jest jedynie ilustracją

Podziel się:

W środę, 6 lutego, Paweł K., mieszkaniec gminy Jednorożec pobił swojego ojca. Starszy mężczyzna posiniaczony został zawieziony do szpitala, a syn trafił do aresztu. Za pobicie grozi mu do dwóch lat więzienia.

Te dramatyczne sceny rozegrały się w jednym z domów w powiecie przasnyskim.. W środę, 6 lutego, Paweł K., mieszkaniec Jednorożca pobił swojego 82 - letniego ojca. Starszy mężczyzna posiniaczony został zawieziony do szpitala, a syn trafił do aresztu. Za pobicie grozi mu do dwóch lat więzienia. Do pobicia doszło około godziny 15. Pijany, 36-letni Paweł K., mający około dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu poobijał 82-letniego ojca i nie przyznał się do winy. Sprawą zajęła się córka pobitego, która na co dzień się nim opiekuje. Starszy pan został skierowany na badania do szpitala aby wykluczyć złamania i inne urazy. Niestety na chwilę obecną nie udało się ustalić przyczyn zajścia i powodu, dlaczego syn podniósł ręce na swojego rodzica. Być może doszło do jakieś awantury pomiędzy nimi.
Artur Folga, prokurator rejonowy w Przasnyszu poinformował nas, że wystąpił do Sądu Rejonowego w Przasnyszu o tymczasowe aresztowanie Pawła K. i taką zgodę uzyskał. 36-latek posiedzi w areszcie przez najbliższe dwa miesiące. - Powodem aresztu była chęć ochrony starszego mężczyzny przed ponownym pobiciem – powiedział nam prokurator. Dodał, że na szczęście obrażenia były lekkie, poniżej siedmiu dni, nie doszło do złamań kości czy innych, ciężkich obrażeń wewnętrznych. Pawłowi K. po dwumiesięcznym areszcie grozi kara pozbawienia wolności na kolejne dwa lata.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB