Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Starostwo zwiększy wsparcie finansowe dla Biblioteki Miejskiej

2019-04-18 12:00:00 (ost. akt: 2019-04-18 09:53:08)

Podziel się:

W piątek, 29 marca 2019 r., Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski oraz Waldemar Trochimiuk - Wicestarosta Powiatu Przasnyskiego spotkali się z dyrekcją i pracownikami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu. Starostowie podziękowali dyrektor Małgorzacie Sobiesiak za wspaniałą pracę na rzecz rozwoju placówki i promowanie na ternie naszego powiatu czytelnictwa i szeroko rozumianej kultury słowa.
Do spotkania doszło w związku z omówieniem porozumienia Powiat-Miasto, na mocy którego, Starostwo Powiatowe w Przasnyszu zintensyfikuje współpracę z biblioteką oraz znacznie zwiększy kierowane do niej wsparcie finansowe.
Już teraz starostwo cyklicznie, w kalendarzu imprez dostępnym na stronie www.powiat-przasnysz.pl, informuje mieszkańców na temat wydarzeń organizowanych przez bibliotekę.
Powiat przasnyski wesprze zadania biblioteki kwotą 36 tys. zł (w poprzednich latach było to 10 tys. zł). Pomoże to w realizacji ambitnych planów realizowanych na rzecz mieszkańców Przasnysza i całego powiatu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB