Poniedziałek, 19 sierpnia 2019. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Znamy gwiazdy tegorocznych imprez

2019-05-02 12:00:00 (ost. akt: 2019-05-02 12:55:21)
Zespół Papa Dance

Zespół Papa Dance

Autor zdjęcia: fot. Oficjalny funpage zespołu

Podziel się:

Wielkimi krokami zbliża się czas, kiedy na miejskich oraz wiejskich scenach występują znane z ekranu telewizora oraz radia gwiazdy i gwiazdeczki. Wszyscy mieszkańcy powiatu z niecierpliwością oczekują na podanie ich pseudonimów.

Tegoroczne Dni Przasnysza i Ziemi Przasnyskiej odbędą się 15 i 16 czerwca. Na facebookowej stronie Dni Przasnysza jeszcze w lutym pojawiło się zapytanie, kogo przasnyszanie chcieliby zobaczyć i usłyszeć na scenie. Padło aż 526 komentarzy. W większości internauci proponowali Dawida Kwiatkowskiego i zespół Felivers. Niestety, jak udało się nam ustalić, tegoroczne święto miasto będzie dużo skromniejsze, niż rok, czy dwa lata wcześniej ze względu na oszczędności. Na scenie wystąpi Don Vasyl, a dokładnie Vasyl Szmidt. Jest on znanym romskim piosenkarzem, kompozytorem, który pochodzi z królewskiej rodziny Cyganów wielkomiejskich z dynastii Baro Szero (Wielka Głowa). Drugą gwiazdą jest zespół Universe, który został założony w 1981 przez Mirosława Bregułę i Henryka Czicha. Wydali do tej pory 13 płyt, a najmłodsza z nich nosi tytuł Mijam jak deszcz i jest pewnym pożegnaniem zespołu Universe z jego współzałożycielem i wokalistą, Mirosławem Bregułą. Dlaczego, tylko tyle gwiazd?
- Dni Przasnysza będą wyraźnym ukłonem w stronę starszych mieszkańców. Don Vasyl i Universe to zespoły, które doskonale znamy i wiem, że będziemy się świetnie bawić. Ponadto w kampanii zapowiadałem, że Dni Przasnysza postaramy się zrobić tańszym kosztem, a na scenie pojawią się głównie zespoły lokalne. Słowa dotrzymałem! Niemniej jednak pamiętamy o naszych młodszych mieszkańcach - dla nich robimy specjalnie Pożegnanie Lata 2019 - 31 sierpnia na „Wembley”. Główna gwiazdą wieczoru będzie odkrycie disco tego sezonu! - poinformował Łukasz Chrostowski, burmistrz Przasnysza

W niedzielę, 9 czerwca odbędzie się doroczny festyn "Dzień Jednorożca". W tym roku gwiazdą wieczoru będzie bardzo znany, polski zespół disco polo, MIG. Tworzy go czwórka rodzeństwa Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Osiągają wiele sukcesów, a na kanale Youtube, wyświetlenia ich hitów sięgają prawie 80 milionów.
Ich utwory takie jak Miód malina , Nie ma mocnych na Mariolę ,Słodka wariatka Ona jedyna czy Będę przy Tobie zdecydowanie namieszały na rynku muzycznym.

Dni Chorzel tradycyjnie odbędą się w pierwszy weekend sierpnia. Obecnie trwają rozmowy z wykonawcami. Wiemy, że na pewno wystąpi zespół Pawła Stasiaka, Papa Dance, który jest jednym z najbardziej znanych polskich gwiazd. Drugą znaną już nam gwiazdą jest Andre. Jest to jednoosobowy zespół disco polo, znany z piosenki "Ale Ale Aleksandra".

Festyn w miejscowości Krasne odbędzie się 15 czerwca. Na scenie wystąpi zespół Playboys.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB