Niedziela, 5 kwietnia 2020. Imieniny Ireny, Kleofasa, Wincentego

Rodzice uprowadzili córkę?

2019-08-24 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-24 13:51:15)

Podziel się:

Młoda mieszkanka Leszna została prawdopodobnie porwana przez swoich rodziców. Kobieta została uwolniona przez przasnyskich policjnatów, a wobec rodziców zastosowano dozór policyjny. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

Na początku sierpnia doszło do niecodziennego, kryminalnego zdarzenia na terenie powiatu przasnyskiego. Przasnyscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uprowadzeniu młodej kobiety. - Przasnyscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że pod jednym z budynków na terenie Przasnysza młoda kobieta została siłą wciągnięta do pojazdu i w ten sposób pozbawienia wolności - poinformował Paweł Rykowski, policjant z przasnyskiej komendy.
Policjanci szybko podjęli działania, aby uwolnić kobietę, jak się okazało mieszkankę Leszna, w gminie Przasnysz. - W wyniku podjętych działań na jednej z posesji w gminie Przasnysz policjancie ujawnili mieszkankę powiatu przasnyskiego, która była tam przetrzymywana przez swoich rodziców wbrew swojej woli. Kobieta została uwolniona, a rodzice zatrzymani.
Z opowieści świadków dowiedzieliśmy się, że przed domem rodzinnym dziewczyny pojawiło się wielu policjantów. Słychać było płacz i kłótnie. Każdy zastanawiał się, co się wydarzyło. O rozwinięcie tematu poprosiliśmy Artura Folgę, prokuratora rejonowego. - Owszem, takie zdarzenie miało miejsce. Wobec obojga rodziców zastosowano dozór policyjny. Może im grozić do pięciu lat pozbawienia wolności. Przyczyną pozbawienia wolności dziewczyny były sprawy rodzinne - poinformował prokurator.
Udało się nam ustalić, że prawdopodobnie w sprawę był zamieszany jeden z większych przasnyskich przedsiębiorców działających w branży turystycznej, u którego przebywała dziewczyna. Prawdopodobnie przez okres dwóch lat była przez niego zatrudniana.

fot. infosen24
fot. Fotografia jest tylko ilustracją do artykułu

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Avant #2891765 | 197.210.*.* 22 mar 2020 22:02

    Pozdrawiamy wszystkich i witamy w Avants Loan INC, Jesteśmy zespołem wsparcia finansowego, który zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej ilości narzędzi bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzane w ciągu 24–48 godzin od pomyślnego złożenia wniosku. Oferujemy pożyczki od minimum 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z oprocentowaniem 3% w przystępnej cenie na okres od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki. Celem Avant Group jest świadczenie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Ubieganie się o pożyczkę jest dla nas bezstresowe, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego procesu pożyczkowego {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} Dzięki Avant Personal i Businessloan możesz liczyć na dziedzictwo usług i niezawodność, które pomogą Ci zrealizować marzenie. Złóż wniosek i szybko podejmuj decyzję, nie przejmując się wynikiem kredytowym lub kryzysem finansowym, w którym się znalazłeś. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać pożyczkę. Dziękuję Ci Napisz do nas na adres: av_ant@outlook.com Napisz do nas na avants.loan@gmail.com Zadzwoń / Whatsapp +1 (409) 2062954 Z przyjemnością Ci pomożemy

    ! - + odpowiedz na ten komentarz