Sobota, 7 grudnia 2019. Imieniny Agaty, Dalii, Sobiesława

Wieści z miasta Przasnysz

2019-11-26 12:00:00 (ost. akt: 2019-11-26 09:50:36) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

W ramach zadania "Zakup oczyszczaczy powietrza szansą na zdrowy rozwój dzieci w wieku przedszkolnym" realizowany w ramach "Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza Mazowsze 2019" zakupiono 19 oczyszczaczy powietrza do miejskich przedszkoli, żłobków oraz oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych.

Do Miejskiego Przedszkola Nr 1 im. M. Kownackiej przy ul. Lipowej 8 zakupiono 6 oczyszczaczy powietrza, do Miejskiego Przedszkola Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Świerczewo 8 – 5 szt. Do Żłobków Miejskich przy ul. Świerczewo 8 i ul. Lipowej 8 – po jednym urządzeniu.
Ponadto oczyszczacze znalazły się także w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Szkolna 2 – 1 szt., w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej Nr 2 im. H. Sienkiewicza – 2 szt. i w Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej Nr 3, ul. Orlika 48 – 3 szt.
Zakupione oczyszczacze powietrza wyróżniają się wysoką wydajnością, dzięki czemu sprawdzą się w użytkowaniu w dużych pomieszczeniach. Oczyszczanie powietrza odbywa się dzięki połączonym filtrom HEPA i filtrów węglowych z plazmowym systemem oczyszczania. Urządzenia skutecznie filtrują szkodliwe substancje z powietrza, w tym m.in. drobny kurz, pyłki i inne alergeny, wirusy i bakterie, zarodniki pleśni, sierść zwierząt oraz zanieczyszczenia gazowe.

Wartość zakupu – 49 253 zł brutto.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB