Sobota, 18 stycznia 2020. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Nowe firmy w powiecie przasnyskim

2020-01-10 12:00:00 (ost. akt: 2020-01-10 11:56:53)

Podziel się:

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zorganizował kolejne w tym roku spotkanie z osobami bezrobotnymi, które złożyły wnioski o otrzymanie środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosków wzięli oni udział w trzydniowym szkoleniu pod nazwą „ABC Przedsiębiorczości”.
13 grudnia 2019 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu odbyło się uroczyste podpisanie umów w sprawie udzielenia osobom bezrobotnym jednorazowych dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wsparcie ze środków Funduszu Pracy otrzymały 4 osoby.
Nowe firmy świadczą usługi: remontowo-budowlane, remontowo-wykończeniowe, profilaktyczno-lecznicze i naprawy samochodów.
W spotkaniu wzięli udział: Krzysztof Bieńkowski, starosta przasnyski, Jadwiga Żuber, dyrektor PUP w Przasnyszu oraz pracownicy PUP i ZUS z Przasnysza. Starosta pogratulował przedsiębiorcom decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej i życzył im udanego startu w biznesie.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB