Wtorek, 31 marca 2020. Imieniny Balbiny, Kamila, Kornelii

KAMASUTRA na festynie medyczno-kulturalnym

2020-02-18 12:00:00 (ost. akt: 2020-02-18 11:51:25)
1

1

Podziel się:

Przed nami III edycja Festynu medyczno-kulturalnego, który tradycyjnie odbędzie się w maju, a dokładniej 16. Imprezę poprowadzi Mateusz Max Maksiak - znany ze świata Youtube. Na scenie wystąpią tancerze z Przasnysza, a także znany zespół Diadem oraz KAMASUTRA

Przed nami III edycja Festynu medyczno-kulturalnego, który tradycyjnie odbędzie się w maju, a dokładniej 16. W tym roku organizatorami imprezy jest tradycyjnie komitet Więcej Wiem, czyli Joanna Flak, Justyna Dęby i Beata Płoska-Berk. Do współpracy dołączyła Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo–Wychowawczych „Nasze Dzieci” , a wraz z nią Wojciech Tytz. Tak, jak podczas wcześniejszych edycji przewidziane są darmowe badania lekarskie. Wśród nich znalazło się echo serca. Przebadanych zostanie 40 osób dorosłych i dzieci. Będzie można wykonać USG jamy brzusznej, oraz USG moszny u chłopców do 10 - tego roku życia, a także badanie w kierunku osteoporozy. Oczywiście nie zabraknie innych atrakcji zarówno dla dorosłych i dzieci oraz stoisk informacyjnych oraz pogadanek tematycznych. Tematem głównym festynu jest hejt. - Tematem wiodącym tegorocznego Festynu medyczno – kulturalnego będzie #stophejt czyli agresywne wypowiedzi w Internecie bez określonego powodu. Celem naszym jest walka z każdą formą nienawiści pojawiającą się w przestrzenie publicznej, a także uświadomienie młodym ludziom o skutkach fali hejtu takich jak wyalienowanie ze społeczeństwa, stany depresyjne a także niejednokrotnie próby samobójcze - poinformowała Joanna Flak, jedna z organizatorek.
Już teraz można się łączyć z organizatorami imprezy w upowszechnianiu głównej idei zabawy, czyli opublikować na portalu społecznościowym Facebook swojego zdjęcia z napisem #stophejt . A czym on jest? Sama nazwa to spolszczona wersja angielskiego słowa hate, które oznacza nienawiść.
Hejtem często nazywamy pewne działanie w Internecie, które można uznać jako przejaw złości, agresji, czy też nienawiści. W sieci wiele osób czuje sie bezkarnych i obraża innych uczestników zarówno w dyskusjach, jak i poprzez filmy i grafiki.
A teraz zdradzimy trochę ciekawych informacji na temat festynu. W tym roku nie odbędzie się on, jak w latach poprzednich na hali sportowej przasnyskiej "Trójki". Tym razem spotkamy się na świeżym powietrzy na terenie Ośrodka Sporu i Rekreacji w Przasnyszu. Imprezę poprowadzi Mateusz Max Maksiak - znany ze świata Youtube i telewizji . Na scenie wystąpią tancerze z Przasnysza, a także znany zespół Diadem oraz KAMASUTRA, która zaśpiewała na ubiegłorocznych dożynkach gminno powiatowych i porwała liczna publiczność do tańca. Podczas festynu będą zbierane fundusze na kolonie dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Nasze Dzieci" z Czernic Borowych. O kolejnych niespodziankach poinformujemy w innych wydaniach Kuriera Przasnyskiego.

fot. Komitet Więcej Wiem


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Avant #2891764 | 197.210.*.* 22 mar 2020 22:02

    Pozdrawiamy wszystkich i witamy w Avants Loan INC, Jesteśmy zespołem wsparcia finansowego, który zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej ilości narzędzi bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzane w ciągu 24–48 godzin od pomyślnego złożenia wniosku. Oferujemy pożyczki od minimum 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z oprocentowaniem 3% w przystępnej cenie na okres od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki. Celem Avant Group jest świadczenie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Ubieganie się o pożyczkę jest dla nas bezstresowe, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego procesu pożyczkowego {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} Dzięki Avant Personal i Businessloan możesz liczyć na dziedzictwo usług i niezawodność, które pomogą Ci zrealizować marzenie. Złóż wniosek i szybko podejmuj decyzję, nie przejmując się wynikiem kredytowym lub kryzysem finansowym, w którym się znalazłeś. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać pożyczkę. Dziękuję Ci Napisz do nas na adres: av_ant@outlook.com Napisz do nas na avants.loan@gmail.com Zadzwoń / Whatsapp +1 (409) 2062954 Z przyjemnością Ci pomożemy

    ! - + odpowiedz na ten komentarz