Wtorek, 31 marca 2020. Imieniny Balbiny, Kamila, Kornelii

Eko Ferie w przasnyskim Centrum

2020-02-18 12:00:00 (ost. akt: 2020-02-18 11:53:26)

Podziel się:

W drugim tygodniu ferii zimowych dzieci z miasta Przasnysz mogą wziąć udział w zajęciach organizowanych przez Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej, która przygotowała wraz z wolontariuszami ofertę, której tematem jest ekologia. - Tegoroczną ofertę na ferie robimy razem z naszymi partnerami Nadleśnictwem Przasnysz , z którym robimy wspólna akcję edukacyjną jak należy poprawnie dokarmiać ptaki. Każde dziecko będzie mogło wykonać pod czujnym okiem animatora i wolontariuszy karmniki . Pozna życie ptaków. -mówi Wioletta Wilga – animatorka Centrum
Dlaczego właśnie ekologia? - Ekologia to ważna dziedzina naszego życia już od najmłodszych lata powinniśmy budować świadomość ekologiczną wśród dzieci. Staramy się tworząc nasza ofertę z wolontariuszami wybrać tematy, które są na topie i zainteresują dzieci. Zamiast nudnych wykładów proponujemy ciekawe warsztaty ekologiczne – mówi Grzegorz Herubinski, prezes Federacji ROSA.
Do oferty dołączyło się stowarzyszenie Jestem i zrobią warsztat eko mydełek. - Do centrum mamy zamontowany podjazd zapraszamy dzieci niepełnosprawne nie musicie siedzieć w domy dołączcie do nas – zachęcają animatorzy.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB