Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider

Były wiersze, tańce, śpiewy i granie na instrumentach

W Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach w grupie „Motylki” odbyła się wielka uroczystość pasowania na przedszkolaka. Emocje towarzyszyły dzieciom już od samego rana i nie mogły się doczekać tej podniosłej uroczystości. Uroczystość odbyła się z zachowanie wszelkich zasad epidemiologicznych.

Kiedy nadeszła ta wyjątkowa chwila „Motylki” miały niewielką tremę, również dlatego, że z powodu zaistniałej sytuacji w kraju w uroczystości nie uczestniczyli ich najbliżsi. Nasze przedszkolaki okazały się być bardzo odważne oraz dzielne i świetnie poradziły sobie z występem i przygotowanymi zadaniami.
Oczywiście nie zabrakło wierszy, tańców, śpiewów oraz grania na instrumentach. Na koniec oczywiście ceremonia pasowania na przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale, pluszaki i słodki upominek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji tak ważnego dla dzieci święta, Dyrektor – Annie Lipińskiej oraz Radzie Rodziców Przedszkola Samorządowego w Chorzelach za wspaniałe prezenty dla dzieci oraz życzenia. Słowa podziękowania kierujemy również do Beaty Szczepankowskiej Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele za gratulacje, ciepłe słowa i przepiękne życzenia skierowane do przedszkolaków. Wszystkim Motylkom życzymy wielu przyjaciół oraz wesołej zabawy podczas całego pobytu w naszym przedszkolu.

IP, PSCh

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider