Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider

Druhowie z OSP Krasne otrzymali środki ochronny do walki z koronawirusem

Jeszcze w maju Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie przekazania w formie darowizny środków ochronnych do zwalczania koronawirusa. Takie środki otrzymali druhowie z jednostki ochotniczej Straży Pożarnej z Krasnego.

Pandemia COVID-19 w dużym stopniu zmieniła sposób i warunki pracy strażaków ochotników sprawiła, że praca druhów stała się bardzo trudna i niebezpieczne, dużym ograniczeniem był brak podstawowego zabezpieczenia przez wirusem, brakowało maseczek, rękawic ochronnych. Darowane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika środki do zwalczania koronawirusa w skład których wchodzą ubrania specjalne, gogle, hełmy, maseczki, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji w dużym stopniu podniosą bezpieczeństwo pracy strażaków ochotników oraz osób biorących udział w różnego rodzaju zdarzeniach.
W czwartek, 4 czerwca wójt gminy Krasne, Michał Szczepański oraz przewodniczący Rady Gminy Krasne Jarosław Falkowski przekazali strażakom ochotnikom z Krasnego środki do zwalczania COVID-19. W imieniu strażaków z OSP Krasne z rąk Wójta Gminy Krasne oraz Przewodniczącego Rady Gminy Krasne środki ochronne do zwalczania COVID-19 przyjęli Marek Balcerzak – Prezes OSP Krasne oraz Arkadiusz Piechociński Druh OSP Krasne.

IP, UGK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider