Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider

Młody mężczyzna zginął na miejscu

W miejscowości Opaleniec w gminie Chorzele doszło do tragicznego wypadku drogowego. W piątek, 1 maja osobowe audi uderzyło w przepust drogowy. Jadący pojazdem 24-letni mężczyzna, w wyniku obrażeń ciała zginął na miejscu.

Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu przasnyscy policjanci, wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia na drodze K- 57 w miejscowości Opaleniec w gminie Chorzele.  Do wypadku doszło w miniony piątek 1 maja 2020 roku, po godz. 21:30. Na miejscu zdarzenia bardzo szybko pojawiły się zastępy straży pożarnej.  W środku pojazdu samochodu się uwieziony kierowca. Po dotarciu do poszkodowanego i wykonaniu działań przez ZRM z zakresu medycznych czynności ratunkowych stwierdzono zgon młodego mężczyzny.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi 80, 24 – letni mieszkaniec gminy Wielbark [województwo warmińsko – mazurskie – przyp. red.] na łuku drogi zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w przepust drogowy. Siła uderzenia pojazdu w przepust była tak duża, że spowodowała wyrzucenie go w powietrze, a przy upadku na ziemię na wysokości około 2,5 metra ściął dwa drzewa – wyjaśnia asp. szt. Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.
W wyniku doznanych obrażeń ciała, śmierć na miejscu poniósł 24 – latek z gminy Wielbark. W trakcie działań ratowniczych ruch drogowy na drodze krajowej nr 57 początkowo był całkowicie zablokowany, następnie odbywał się wahadłowo.
IP, KP PSP, KPP Przasnysz
Apel straży pożarnej i policji
Przasnyscy policjanci apelują o zachowanie zdrowego rozsądku i maksimum ostrożności podczas poruszania się po drogach.
Z apelem do kierowców zwracają się również przasnyscy strażacy. Jest to kolejny śmiertelny wypadek w krótkim odstępie czasu, dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kierujących poruszających się po drogach powiatu przasnyskiego o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider