Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider

Nagroda za złapanie „oszołoma” lub „oszołomów”

Burmistrz Łukasz Chrostowski niczym szeryf z westernu wyznaczył nagrodę za „oszołoma” lub „oszołomów”,  którzy zniszczyli chodnik z kostki brukowej, a samą kostkę wrzucili do rzeki.

„Mamy w mieście oszołoma lub oszołomów, którzy w ramach zabawy gustują w rozbieraniu kostki chodnikowej i wyrzucaniu jej do rzeki ‼️ Rzadko się denerwuję, ale brakuje już słów. ” – napisał na swoim oficjalnym fanpagu burmistrz Przasnysza.

Włodarz naszego miasta zapowiedział również, że „…od przyszłego roku – pełny monitoring tego miejsca. Koniec !”. Dodał, też, iż za „….informację kto jest takim miejskim bystrzakiem – wręczę nagrodę…”.

Warto dodać, że burmistrz Chrostowski swoim czujnym okiem obserwuje całe miasto, m.in. za pośrednictwem fanpaga KurieraPrzasnyskiego.pl. Dwukrotnie po naszych sygnałach, dotyczących porozrzucanych ubrań w okolicach Klasztoru Ojców Pasjonistów, zareagował bardzo szybko niczym rewolwerowiec z dzikiego zachodu.

Służby miejskie błyskawicznie doprowadziły to miejsce do porządku, a leżące ubrania i śmieci szybko zniknęły spod klasztornych murów.

 

SZW

Jedna myśl na temat “Nagroda za złapanie „oszołoma” lub „oszołomów”

  • 30 lipca 2020 o 18:27
    Permalink

    Wandalizm swoją drogą ale kultury u burmistrza zero

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider