Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider

Orzyc Chorzele przedostatni w tabeli po rundzie jesiennej

Orzyc Chorzele zajmuje obecnie 13, przedostatnie miejsce w A-klasie. Zespół jesienią grał słabo, wygrał tylko jedno spotkanie, cztery zremisował i osiem przegrał. Jednak w pamiętnym sezonie 2003/2004 nasz zespół awansował do okręgówki.

Piłkarze Orzyca zdobyli jedynie siedem punktów, strzelając 15, a tracąc 31 goli. Wiosna mogła być dla Orzyca dużo lepsza, ale sezon raczej nie będzie kontynuowany, a jakie zapadną ostatecznie rozstrzygnięcia dotyczące awansów i spadków nie wiadomo. Obecnie chorzelanie prawdopodobnie spadliby do B-klasy.
Przypomnijmy więc pamiętny sezon 2003/2004, który dla klubu założonego w 1946 roku był niezwykle udany i zakończył się wygraniem A-klasy i awansem do ligi okręgowej. Na żółto-czerwonych nie było mocnych, a 98 zdobytych w sezonie goli, świadczyło o sile ówczesnej ekipy. Chorzelanie wygrali dziewiętnaście spotkań, cztery zremisowali i tylko trzy przegrali. Nie dziwne, kiedy mieli w ataku wschodzącą gwiazdę Piotra Piaseckiego, który zdobył 23 gole i potem przeniósł się do MKS Przasnysz oraz Zbigniewa Ladzińskiego, który 21 razy trafiał do siatki rywali, a potem biegał po boiskach III ligi i strzelał bramki dla  Bugu Wyszków. Ponadto w tamtym sezonie gole zdobywali: Ropiak-16, Lipiński-11, Ścibek-7, Michalak, Wróbel i Dąbrowski-4, Branowski-3, Koziatek-2 oraz Lobowiedzki, K. Ropiak i Kolek – po jednym.

SC

(fot. Nadesłane)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider