Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider

Szkoła w Bogatem walczy z marazmem

Pomimo tego, że uczniowie Zespołu Szkół im Marszałka Józefa Piłsudskiego codziennie korzystamy z MS Teams, poczty Outlook, dziennika elektronicznego Librus, wymieniają się wiadomościami na Messengerze, zdalne nauczanie nie zastąpi nauczania stacjonarnego w stu procentach.

Od pewnego czasu zauważalne jest trochę zniechęcenia, mniejsza aktywność na zajęciach, marazm i apatia u uczniów. Samorząd Uczniowski postanowił walczyć z tym zjawiskiem i zaktywizować społeczność uczniowską. Od 22 lutego SU organizuje cotygodniowe konkursy tematyczne dotyczące świąt lub ciekawych dni obchodzonych w danym tygodniu. Do tej pory miały miejsce konkursy związane z: Międzynarodowym Dniem Pomocy Potrzebującym, Dniem Tosta, Dniem Dzikiej Przyrody, Dniem Kobiet i Dniem Mężczyzn, Dniem Piekarzy i Cukierników, Światowym Dniem Zespołu Downa, Międzynarodowym Dniem Gofra oraz ostatnio konkurs na Wielkanocną Pisankę.

Rada Samorządu Uczniowskiego każdego tygodnia przyznaje miejsca 1-3 i wyróżnienia poszczególnym uczniom oraz prowadzi ranking klas z największą ilością zgłoszeń konkursowych. Podsumowanie akcji będzie miało miejsce w czerwcu. Lider wśród klas zostanie nagrodzony za swoją aktywność!

 

IP, ZSB

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider