Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider

Ubezpieczenie dla ciebie i domu – z domu

Fot. Marcin Kawiecki, agent Warty w Przasnyszu

Teraz, gdy spędzamy w naszych domach zdecydowanie więcej czasu, zaczynamy zauważać nowe problemy. Opiekujemy się dziećmi w trakcie pracy, planujemy zakupy z wyprzedzeniem lub głowimy się, jak zapewnić sobie pomoc lekarską bez pojawiania się w przychodni. Nowy tryb życia pokazuje, że warto w porę zadbać o swoją bezpieczną przyszłość.

Zmiana trybu życia dotyka nas bardziej, niż się tego spodziewaliśmy. Więcej korzystamy ze sprzętów domowych, często salon odgrywa rolę naszego nowego biura, a kontakt z innymi odbywa się wyłącznie przez internet. Im więcej jesteśmy w domu, tym więcej rzeczy może się w tym czasie uszkodzić. Dodatkowo, my sami potrzebujemy również opieki zdrowotnej w innej formie niż wcześniej.

Gdy potrzebujemy pomocy w domu

Biuro, szkoła, a nawet i plac zabaw to teraz domowa norma. Dużo więcej naszej aktywności, to również dużo większa szansa na niespodziewany wypadek. Wylana kawa na komputer służbowy, stłuczone akwarium podczas dziecięcych zabaw, czy kałuża wody pod pralką. To również porwane przez wiatr meble ogrodowe, tak potrzebne w czasie izolacji.

Co poleca w takich sytuacjach ekspert?

– Każdy z nas wie, że o wypadek w domu nietrudno. Ubezpieczenie Warta Dom Komfort zapewni nam ochronę przed szkodami wyrządzonymi zarówno przez domowników, jak i warunki atmosferyczne. To nie tylko pomoc finansowa, ale gwarancja spokoju, że korzystając z własnego domu całą dobę, nie musimy się martwić o nasze sprzęty – mówi Marcin Kawiecki, agent Warty w Przasnyszu. – Nie musimy też martwić się na zapas o hydraulika, szklarza czy specjalistę od naprawy pralki czy lodówki – jeśli taki będzie potrzebny, wystarczy telefon do Warty i zorganizują wizytę.

Bezpieczeństwo domowników 

Ubezpieczenie mieszkania może się też przydać w sytuacjach związanych ze zdrowiem domowników. A o wypadek w domu nietrudno. Wystarczy wilgotna podłoga w kuchni, chwila nieuwagi i poważny uraz staje się realnym zagrożeniem. Wtedy szybka konsultacja medyczna czy pomoc finansowa bardzo się przydaje. Taką pomoc również otrzymają osoby posiadające ubezpieczenie Warta Dom Komfort z pakietem NNW w wariancie Komfort. Co więcej, w razie zachorowania na Covid-19, Warta wypłaci świadczenie za pobyt w szpitalu, nawet 100 zł dziennie. Z polisy tej otrzymamy również zwrot za zakup przedmiotów ortopedycznych. Polisa mieszkaniowa przyda się też, jeśli poczujemy się gorzej i nie mamy pewności, czy powinniśmy zgłosić się do lekarza. Wtedy możemy skorzystać w ramach assistance dołączonego do ubezpieczenia z infolinii medycznej, gdzie lekarz dyżurny udzieli nam porady i wskazówek jak postępować.

– Ubezpieczenie Dom Komfort i dodatkowe NNW to spokój o zdrowie nasze i naszych bliskich. Co istotne, jedną z największych zalet tej polisy jest jej elastyczność i cena – dodaje Marcin Kawiecki, agent Warty w Przasnyszu.

Polisa bez wychodzenia z domu

Co ważne w dzisiejszych okolicznościach wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić, lub wysłać maila do agenta ubezpieczeniowego. Teraz dodatkowo ubezpieczając się zdalnie chronimy nie tylko siebie, ale też pomagamy, bo za każdą zdalnie kupioną polisę, Warta przekazuje 10 zł na walkę z koronawirusem i wspiera lokalne placówki medyczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

#zostańwdomu! Zadzwoń, lub napisz maila do naszej agencji Multiagencja Ubezpieczeniowa Przasnysz, Tel. 691 160 100, mail: agencjaprzasnysz@wp.pl

 

 

artykuł sponsorowany

Reklama

Slider